Home » Bez kategorii » Słowno-muzyczne przedstawienie związane z niedawno przeżywanymi świętami

Słowno-muzyczne przedstawienie związane z niedawno przeżywanymi świętami

Dnia 14 stycznia szkolny teatrzyk „Balans” wraz z zespołem ” Moderato” zaprosił na słowno-muzyczne przedstawienie związane z niedawno przeżywanymi świętami. Na scenie stanęła stajenka, a w niej Maryja, Józef i Małe Dzieciątko w żłobku. Przybyli też pastuszkowie i anieli. Dzieci przypomniały, że atmosfera świąt nie powinna mijać, ale musimy ją nosić w sercach na co dzień, być dla siebie życzliwi i dobrzy. Dziękuję wszystkim młodym aktorom za zaangażowanie i pracę nad rolami, Milenie i Ani z 8b za poprowadzenie spotkania, Pani Bogumile Kowalczyk i zespołowi „Moderato” za przepiękną oprawę muzyczną. Dziękuję Anna Zemła

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole