Home » Bez kategorii » Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

10 lutego 2021 roku to długo wyczekiwany przez uczniów klas pierwszych dzień. W tym dniu odbyło się ślubowanie i pasowanie na ucznia. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki, zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszych miesiącach nauki w szkole. Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie na sztandar szkoły. Ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach dokonała dyrektor szkoły mgr inż. Mariola Bryndza. Pierwszoklasiści otrzymali dyplomy oraz upominki przygotowane przez rodziców.

Wychowawczynie klas I. Barbara Wider- Jakubas, Gabriela Kwarciak