Home » Bez kategorii » Spotkanie czytelnicze „Czytanie pod chmurką”

Spotkanie czytelnicze „Czytanie pod chmurką”

13 czerwca klasy młodsze uczestniczyły w spotkaniu czytelniczym „Czytanie pod chmurką. „Czytelnicy nie zawiedli, były książki a nawet pojawiły się chmurki. Czytanie połączyliśmy ze Szkolnymi Wyborami Książek, bo wkrótce do naszej biblioteki trafią nowości zakupione z funduszy pozyskanych z N.P.R.CZ. Dzieciom spodobały się fragmenty czytanych książek, chętnie poznają je w całości. Niektórzy z uczniów przebrali się za ulubionych bohaterów literackich, inni próbowali swoich sił w głośnym czytaniu. To była udana impreza!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole