Home » Bez kategorii » Spotkanie online w ramach projektu eTwinning „Outdoor is better”

Spotkanie online w ramach projektu eTwinning „Outdoor is better”

We środę 4.05.2022r. uczniowie kl. 1a wzięli udział w spotkaniu online z rówieśnikami ze szkół partnerskich z Turcji, Chorwacji i Włoch, z którymi współpracują w projekcie eTwinning pt. „Outdoor is better”. Łączenie „na żywo” było formą podsumowania działań projektowych, prowadzonych od września na zajęciach z innowacji pedagogicznej z języka angielskiego pt. „Let’s play, talk, sing”. W czasie spotkania pierwszoklasiści pozdrowili swoich rówieśników, obejrzeli wykonane prace, zaśpiewali piosenkę oraz wspólnie zatańczyli taniec do piosenki „I’ve got peace” na cześć partnerów z Ukrainy.

Dekoracyjne flagi państw biorących udział w projekcie przygotowali uczniowie kl. 1b.

Prowadzenie międzynarodowych projektów współpracy szkół jest formą motywowania uczniów do nauki języków obcych, uczenia zasad współpracy, a także wzbudzania szacunków wobec innych kultur i narodowości.