Home » Bez kategorii » Sukces młodych siatkarek naszej szkoły!

Sukces młodych siatkarek naszej szkoły!

W rozgrywkach miejsko-gminnych w piłce siatkowej czwórek, dziewczęta  z klas V i VI zajęły I miejsce, wygrywając wszystkie mecze! Zawody rozgrywane były w naszej szkole. Po zaciętych meczach nasze dziewczęta pokonały Szkołę Podstawową nr 1, Szkołę Podstawową nr 5, Szkołę Podstawową nr 1 w Choczni i Szkołę Podstawową  w Wysokiej. Zwycięstwo premiowane jest awansem  do zawodów powiatowych. W reprezentacji szkoły grały: Zuzanna Mrowiec, Maria Grygiel, Angelika Zaczyńska, Julia Wróbel, Weronika Iwaszko, Julia Góra, Otylia Ochman, Anna Piwowarczyk, Julia Fedorow, Laura Jerdanek. Gratulujemy  i życzymy sukcesów w dalszej fazie rozgrywek  w Andrychowie.

Małgorzata Jenejova