Home » Bez kategorii » Sukces Pawła!

Sukces Pawła!

Dnia 26 kwietnia 2023r. odbyło się uroczyste zakończenie etapu ponadwojewódzkiego XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” Uczeń naszej szkoły – Paweł Spyrka w obecności p. Małgorzaty Opyrchał – Żak odebrał zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata. Uroczystość zorganizowano na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, wśród (jak widać na zdjęciach) niecodziennych eksponatów. Gratulujemy!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole