Home » Bez kategorii » SUKCES SZKOLNEGO WOLONTARIATU W MAŁOPOLSKIM PROJEKCIE „MIEĆ WYOBRAŹNIĘ MIŁOSIERDZIA”

We wrześniu 2021 r. nasza szkoła przystąpiła do Małopolskiego Projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”. Nasz projekt nosił tytuł „Z sercem na dłoni” i zakładał wiele działań w ramach wolontariatu. W poniedziałek 16 maja w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się przegląd 10 najlepszych zespołów z rejonu wadowickiego. Udało nam się wygrać ten etap i jesteśmy już finalistami. Należy dodać, że na 195 szkół z małopolski jesteśmy w pierwszej piątce! ?W przedsięwzięciu wzięło udział 20 uczniów, którzy pracowali pod opieką s. Moniki Przygody i p. Iwony Bzowskiej.