Home » Bez kategorii » Sukces uczniów SP2 w czwórboju lekkoatletycznym

Sukces uczniów SP2 w czwórboju lekkoatletycznym

W dniu 3 czerwca 2022r. nasza szkoła była organizatorem zawodów w czwórboju LA na szczeblu powiatowym. Czwórbój lekkoatletyczny to cztery konkurencje: bieg na 60 m ze startu niskiego, rzut piłeczką palantową na odległość, skok w dal lub skok wzwyż oraz bieg na 600 m (dziewczęta) lub 1000 ( chłopcy). Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z rocznika 2009 i młodsi. Nasi młodzi sportowcy stanęli na wysokości zadania i wywalczyli 1 miejsce uzyskując awans do najwyższej fazy rozgrywek w Małopolsce – finału wojewódzkiego. Indywidualnie wśród chłopców z naszej szkoły najlepszy okazał się Artem Rozhko z klasy 6a. Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale wojewódzkim, który odbędzie się 7 czerwca 2022r. na obiektach sportowych AWF KRAKÓW.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole