Home » Bez kategorii » Świątecznie w naszej szkole

Świątecznie w naszej szkole

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbyły się w szkole uroczyste apele „Jest taki dzień…” Uczniowie z klas 4a i 5b opowiedzieli zebranym o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych. Zespół Moderato zaprezentował przepiękne kolędy i piosenki świąteczne.

Na zakończenie apelu rozdano nagrody z przeprowadzonych w szkole konkursów: na najpiękniej udekorowaną klasę oraz Kalendarz adwentowy . Uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody: wyjście do parku rozrywki, bony na pizze w Cud Malinie, słodycze i dyplomy .

Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

Życzenia złożyli także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole