Home » Bez kategorii » Szafki dla uczniów ?

Szafki dla uczniów ?

W tym tygodniu zakończono montaż nowych, pięknych i kolorowych szafek dla uczniów. Nowe szafki dołączyły do tych, które w szkole postawiono już kilka tygodni temu. Teraz w naszej szkole szafki mają wszyscy uczniowie starszych klas, czyli 4-8.
Młodsi mają specjalne szuflady w klasach.
Mamy nadzieję, że dzięki montażowi szafek uczniowie odpoczną od codziennego dźwigania na swoich plecach nadmiernych kilogramów. Lżejszy tornister to znacznie mniejsze ryzyko powstania wad postawy. Zmniejszając wagę szkolnych plecaków ułatwia się uczniom ich codzienne funkcjonowanie. Mogą oni bezpiecznie zostawić w swojej szafce zamykanej na szyfrowy zamek podręczniki, zbędne przybory i szkolne akcesoria, które nie są im potrzebne w domu.

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole