Home » Bez kategorii » Szkolny Klub Wolontariatu

Szkolny Klub Wolontariatu

W naszej szkole przy Samorządzie Uczniowskim działa  Szkolny Klub Wolontariatu. W miesiącu grudniu nasi wolontariusze mieli pełne ręce roboty, ponieważ braliśmy udział w wielu akcjach charytatywnych. Pierwszą z nich była Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera, uczniowie przygotowali kartki z życzeniami dla kombatantów oraz słodki upominek w postaci samodzielnie upieczonych ciasteczek.

Następną akcją była zbiórka żywności i środków chemicznych dla rodzin uczniów potrzebujących z naszej szkoły. Dzięki wielkiemu sercu wszystkich uczniów i rodziców udało się przygotować 10 paczek żywnościowych i 5 z artykułami chemicznymi. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się we wszystkie te działania. Pamiętajcie, dobro wróci do was, a radość z niesienia pomocy innym jest już teraz największą nagrodą. Wszystkim Wolontariuszom i ich Rodzinom życzymy Szczęśliwego Nowego Roku.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu