Trzeciego dnia naszej wycieczki do Warszawy czekało na nas wiele atrakcji i niezapomnianych emocji. Już rano udaliśmy się na Stadion Narodowy, który zrobił na wszystkich ogromne wrażenie swoją wielkością i nowoczesnością. Podczas zwiedzania mogliśmy zobaczyć trybuny, szatnie oraz miejsca przeznaczone dla zawodników i dziennikarzy. Każdy mógł poczuć atmosferę wielkich meczów i wyobrazić sobie doping tysięcy kibiców.
Kolejnym punktem programu była wizyta w Pałacu w Wilanowie. Ten piękny barokowy pałac zachwycił nas swoją architekturą, bogato zdobionymi wnętrzami oraz malowniczymi ogrodami. Poznaliśmy historię króla Jana III Sobieskiego i dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek związanych z dawnym życiem na królewskim dworze. Spacer po ogrodach był doskonałą okazją do odpoczynku i wykonania pamiątkowych zdjęć.
Po pełnym wrażeń dniu wyruszyliśmy w drogę powrotną do Wadowic.
Te trzy intensywne dni w stolicy na długo pozostaną w naszej pamięci.
Opiekunowie:
Agnieszka Bogunia
Klaudia Stando
Mariusz Gądor
Jan Gajczak












