Home » Bez kategorii » Turniej Ligowy Piłki Siatkowej

Turniej Ligowy Piłki Siatkowej

Za nami kolejny, już ósmy, Turniej Ligowy Piłki Siatkowej trójek uczniów  klas 4-6. Przez dwa dni rywalizowali w naszej szkole uczniowie ze szkół podstawowych:  SP 1 Wadowice , SP 2 Wadowice, SP Wysoka, UKS Zalew Świnna Poręba, UKS Sokół Zator. Po zaciętej grze wśród dziewcząt 1 i 2 miejsce zajęły dziewczęta z UKS Zalew Świnna Poręba. Trzecie miejsce wywalczyły zawodniczki UKS  Sokół  Zator. Nasze uczennice tym razem były czwarte. Zwycięzcami turnieju chłopców okazali się uczniowie z SP Wysoka, przed zawodnikami  z UKS Sokół  Zator i uczniami naszej szkoły. W skład brązowej drużyny weszli: Rafał Di Mella, Maksymilian Jamróz, Jakub Gołuchowski. Medale dla zwycięzców ufundowali:  Rada Rodziców naszej szkoły i Spółdzielnia Uczniowska „Raz,dwa,trzy”. Sponsorom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!

Małgorzata Jenejova