W SP4 w Wadowicach naszą szkołę reprezentował zespół z kl. 6a-Lena, Nadia , Wiktor i Michał. Konkurs miał formę drużynową i składał się z dwóch etapów-częsci teoretycznej i praktycznej. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali test sprawdzający wiedzę z ratownictwa medycznego. Drugi etap polegał na praktycznym udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym osobom -pozorantom. W turnieju brało udział 11 drużyn. Nasz zespół zajął siódme miejsce, ale byliśmy najmłodszą drużyną.
Już po zakończeniu rywalizacji uczniowie postanowili , że nadal będą doskonalić się w udzielaniu pierwszej pomocy i wezmą udział w kolejnym turnieju










