Home » Bez kategorii » TURNIEJ PIERWSZEJ POMOCY RZEDMEDYCZNEJ „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ RATOWNIKIEM”

TURNIEJ PIERWSZEJ POMOCY RZEDMEDYCZNEJ „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ RATOWNIKIEM”

W SP4 w Wadowicach naszą szkołę reprezentował zespół z kl. 6a-Lena, Nadia , Wiktor i Michał. Konkurs miał formę drużynową i składał się z dwóch etapów-częsci teoretycznej i praktycznej. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali test sprawdzający wiedzę z ratownictwa medycznego. Drugi etap polegał na praktycznym udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym osobom -pozorantom. W turnieju brało udział 11 drużyn. Nasz zespół zajął siódme miejsce, ale byliśmy najmłodszą drużyną.
Już po zakończeniu rywalizacji uczniowie postanowili , że nadal będą doskonalić się w udzielaniu pierwszej pomocy i wezmą udział w kolejnym turnieju

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole