Home » Bez kategorii » Tydzień Nauki

Tydzień Nauki

W dniach od 14 do 18 czerwca 2021 r. trwa w naszej szkole Tydzień Nauki pod hasłem: „Przyroda w nauce. Poznawanie kultury krajów europejskich”.

W ramach tej akcji codziennie:

– na stronie szkoły będzie publikowany tekst dotyczący przewodniej tematyki związanej z jednym z przedmiotów: fizyką i techniką, chemią, biologią i medycyną, geografią i matematyką;

-uczniowie klas IV – VIII w trakcie lekcji będą mogli zapoznać się z prezentacjami uczniów naszej szkoły, którzy brali udział w konkursie na prezentację multimedialną pt.: „Przyroda w nauce. Poznawanie kultury krajów europejskich”;

– na stronie szkoły będzie publikowany link do quizu zawierającego pytania do tematyki poruszanej danego dnia; dla ucznia, który uzyska największą ilość punktów z wszystkich 5 quizów przewidziana jest nagroda.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV – VIII do aktywnego udziału w Tygodniu Nauki.

Organizatorzy Tygodnia Nauki