Home » Bez kategorii » Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka -Oddział Przedszkolny

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka -Oddział Przedszkolny

Wnukowie zawsze pamiętają o kochanej Babci i kochanym Dziadku i ze szczerego serca przygotowali niespodziankę. W tym uroczystym dniu dzieci przedstawiły Jasełka. Mali artyści z wielkim przejęciem odtwarzali swoje role. Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech, radość, a w niejednym oku zakręciła się łza szczęścia, wzruszenia. Drobne upominki sprawiły babciom i dziadkom wielką przyjemność. Były to miłe chwile spędzone z ukochanymi Dziadkami i Babciami, a słodki poczęstunek przy nastrojowej muzyce był okazją do wspólnych rozmów. Uroczystość minęła w bardzo serdecznej atmosferze. Myślę, że spotkanie sprawiło wiele radości, zarówno gościom, jak i dzieciom. Był to szczególny dzień – pełen wzruszeń, wrażeń i uśmiechów.