Home » Bez kategorii » „W domu nuda się nie uda” – porady świetlicowe na czas wolny w domu

„W domu nuda się nie uda” – porady świetlicowe na czas wolny w domu

Czy wiecie, ile fajnych zabaw można wymyślić z użyciem prostych, tanich, ogólnodostępnych rurek do napojów? Całą masę… i powiem Wam, że takie zabawy są najlepsze – nie dość, że bawicie się dłuższą chwilę, to zabawy te doskonalą wiele umiejętności: koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację oraz logiczne myślenie. Sposobów na wykorzystanie rurek jest mnóstwo… My pokażemy Wam poniżej przykładowe prace z wykorzystaniem rurek.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole