Home » Bez kategorii » W domu nuda się nie uda – porady świetlicowe na czas wolny w domu

W domu nuda się nie uda – porady świetlicowe na czas wolny w domu

Witajcie! Dzisiaj pomysł na bezludną wyspę, na której każdy z nas chciałby się znaleźć. Rysunek wykonany białą kredką świecową na białej kartce magicznie pojawi się po pomalowaniu go farbami.Potrzebne nam będą: farby akwarelowe lub plakatowe, biała kredka świecowa lub biała świeczka, biała kartka z bloku technicznego, pędzelek.Na kartce z bloku technicznego (powinna być z dobrego, grubego papieru) rysujemy kredką lub świeczką nasz obrazek bezludnej wyspy. Postaraj się mocno przyciskać kredkę, by linie były dobrze zaznaczone. Farbami akwarelowymi lub plakatowymi (dość rozwodnionymi) malujemy kartkę. Zaczyna się na niej pojawiać wykonany przez nas przed chwilą rysunek!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole