Home » Bez kategorii » W świątecznym nastroju promujemy naukę języków obcych.

W świątecznym nastroju promujemy naukę języków obcych.

Tegoroczny Wadowicki Jarmark Świąteczny stał się doskonałą okazją nie tylko do zrobienia zakupów, ale także poczucia atmosfery Bożego Narodzenia już kilka dni wcześniej. Z okazji nadchodzących świąt Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach zaprezentowała program muzyczny składający się z dwóch części. Pierwszą z nich była wiązanka piosenek świątecznych w wykonaniu zespołu wokalnego „Moderato” pod kierunkiem p. Ewy Kowalskiej. Na scenie zaprezentowali się też uczniowie klasy II b gimnazjum, którzy w ramach promowania nauki języków obcych w środowisku lokalnym przygotowali wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Nogalą  kolędę pt. „Gdy się Chrystus rodzi”. Utwór wybrzmiał w trzech językach – polskim, angielskim i niemieckim przy akompaniamencie gitar i skrzypiec. Występ uczniów był częścią wdrażania efektów Projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej”, w którym biorą udział nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2. Występy uczniów oklaskiwali goście i organizatorzy Wadowickiego Jarmarku Świątecznego oraz najwierniejsi fani – rodzice!

Koordynator placówki: Iwona Majkowska – Kochan

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole