Home » Bez kategorii » Wash your hands!

Wash your hands!

Uczniowie klasy 1A uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w warsztatach manualno – jezykowych pod hasłem „Wash your hands”, przygotowanych w ramach projektu Erasmus+ „Uczyć – ciekawiej, nowocześniej efektywniej” przez wychowawców świetlicy – p. Zuzannę Szwajcę i p. Iwonę Majkowską – Kochan. Motywem przewodnim zajęć była piosenka w języku angielskim przypominająca o konieczności mycia rąk zawierająca proste zwroty szybko przyswojone przez uczniów. W części warsztatowej pierwszoklasiści własnoręcznie wykonali mydełka dokonując wyboru koloru, zapachu, dodatków i kształtu. Pod fachowym okiem p. Zuzy poznali proces tworzenia kosmetyku od podstaw, aż po efekt finalny. Od dziś mycie rąk będzie przyjemnością!

Iwona Majkowska-Kochan