Home » Bez kategorii » Wizyta Romana Ficka

Wizyta Romana Ficka

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

W najbliższy poniedziałek (10.10.2022 r.) naszą Szkołę odwiedzi pan Roman Ficek – ultramaratończyk, rekordzista w biegach górskich i długodystansowych. Biegacz ten zasłynął m.in. z tego, że dziewięć razy w ciągu doby wbiegł na Rysy, jako pierwszy na świecie przebiegł cały łuk Karpat liczący 2,3 tys. km i wbiegł na 55 tatrzańskich dwutysięczników, a także pobił zimowy rekord Korony Gór Polski, zaliczając 28 najwyższych szczytów Tatr w 82 godziny i 50 minut. Jego ostatnim wyczynem jest zwycięstwo w arcytrudnym biegu na 103 km Dolomiti Extreme Trail we Włoszech.

W spotkaniu wezmą udział uczniowie klas IV-VIII. Harmonogram spotkania przedstawia się następująco:

8.50 – klasy: 4a,5a,6a,7a,8a

9.50 – klasy: 4b,5b,6b,7b,8b

Miejsce spotkania: sala teatralna

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole