Home » Bez kategorii » Wizyta uczestników projektu ERASMUS+ u Burmistrza Wadowic

Wizyta uczestników projektu ERASMUS+ u Burmistrza Wadowic

Delegacja ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach odwiedziła p. Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego, aby przekazać prezent od Burmistrza partnerskiego miasta San Giovanni Rotondo we Włoszech – p. Michele Crisetti. Delegację tworzyły uczennice biorące udział w wizycie partnerskiej w ramach projektu Erasmus+ wraz z opiekunami – Małgorzatą Opyrchał – Żak i Iwoną Majkowską – Kochan (koordynatorem projektu) oraz Dyrektor SP nr 2 – p. Gabrielą Kwarciak. Zebrani podzielili się wrażeniami z pobytu w szkole włoskiej i zwiedzania atrakcji regionu Apulia zgodnie z celem projektu – poznawaniem europejskiego dziedzictwa kulturowego. Poinformowali także o planowanym na wrzesień bieżącego roku spotkaniu szkoły hiszpańskiej, estońskiej i włoskiej w naszym mieście, aby rówieśnicy i nauczyciele z placówek partnerskich mogli zachwycić się skarbami historycznymi i kulturowymi Małopolski.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole