Home » Bez kategorii » Wycieczka do Babiogórskiego Parku Narodowego w Zawoi

Wycieczka do Babiogórskiego Parku Narodowego w Zawoi

18 listopada 2017 roku uczniowie klas I- III, biorący udział w zajęciach przyrodniczych organizowanych w ramach projektu „Rozwój kompetencji kluczowych wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w Gminie Wadowice”, byli  na wycieczce edukacyjnej w Babiogórskim  Parku Narodowym  w Zawoi. Mali przyrodnicy uczestniczyli w zajęciach terenowych prowadzonych na szlaku parku. Dzieci poznawały charakterystyczną dla parku  roślinność, szukały tropów i śladów zwierząt. W budynku  obejrzały prezentację multimedialną „Cztery pory roku na Babiej Górze”, mogły obejrzeć zwierzęta a nawet usłyszeć odgłosy lasu. Nie obyło się bez konkursów i zakupu pamiątek.

Barbara Wider- Jakubas

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole