Home » Bez kategorii » Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego

Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego

Ojcowski Park Narodowy, chociaż najmniejszy ze wszystkich parków narodowych w Polsce, oferuje wiele atrakcji przyrodniczych, historycznych i krajobrazowych. Mogli się o nich przekonać uczniowie kl. 5a i 5b zwiedzając Jaskinię Łokietka, Muzeum Przyrodnicze i Zamek w Pieskowej Skale oraz spacerując przepiękną Doliną Prądnika z Bramą Krakowską i Źródełkiem Miłości. Poznali również wiele legend i ciekawostek dotyczących unikatowych miejsc w Ojcowskim Parku Narodowym, w tym jego symboli – Maczugi Herkulesa i nietoperzy.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole