Home » Bez kategorii » Wyniki etapu szkolnego „EuroWADOwizji”

Wyniki etapu szkolnego „EuroWADOwizji”

5 marca 2018 roku odbył się etap szkolny II Gminnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „EuroWADOwizja”. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych. W konkursie wzięli udział soliści, duety oraz zespoły. Każdy uczestnik prezentował jeden utwór w wybranym języku obcym. Uczestnicy zaprezentowali utwory w językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim.

Jury w składzie: Agnieszka Bogunia, Małgorzata Nogala, Jerzy Kozak postanowiło, iż szkołę w II Gminnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „EuroWADOwizja” reprezentować będą:

– w kategorii klas I- III SP Kaja Bryndza
– w kategorii klas IV- VI SP Oliwier Martyniak
– w kategorii klas VII SP i II- III G Julia Balcarczyk

Jury przyznało także wyróżnienie. Uczennica klasy 4, Fabiana Bryndza, swoja interpretacją piosenki „Lost Boy” Ruth B oczarowała jury i publiczność.
Fabiana uświetni swoim występem, poza konkursem, II Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.