Home » Bez kategorii » WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI!

WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI!

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji organizowanej przez Misjonarzy Kapucynów „Wyślij pączka do Afryki”. W tym roku z powodu pandemii cała akcja została przeniesiona do sieci. Celem jej jest pomoc finansowa dla misjonarzy pracujących w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Za zebrane e-pączki misjonarze organizują posiłki dla osieroconych dzieci, opiekę medyczną i leki, edukację dla dzieci z buszu, budują również studnie, aby dostarczały mieszkańcom zdrową i czystą wodę. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji, szczegóły znajdują się na stronie https://paczek.kapucyni.pl/

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole