Home » Bez kategorii » XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

1 października 2021 roku obchodzony był XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym roku nasza szkoła również włączyła się do akcji promującej znajomość tabliczki mnożenia. Konkurs został przeprowadzony w klasie IVa, klasach V i VI. W klasie IV wygrała Zuzanna Woźniak, która najszybciej i bezbłędnie poradziła sobie zarówno w I jak i II etapie – otrzymała tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. W klasach V tytuł ten otrzymali: Górak Filip, Kozioł Zofia, Urbaś Oskar, Grygiel Adam, Godzik Antonina, Woźniak Martyna, Podgórczyk Tymoteusz, Urbańczyk Oliwier, Pająk Julia, Góra Kornelia, Góra Mateusz, Kozioł Nadia, Szczur Anna, Palczewski Franciszek, Chałupa Kamil, Prokopiuk Szymon, Pyka Milena. Ekspertami w klasie VI zostali: Rozhko Artem, Wróbel Bartłomiej, Stanaszek Mikołaj, Chrobot Zuzanna, Wądolny Beata, Spisak Oliwier, Brańka Amelia, Bryndza Kaja i Czapik Mikołaj. Nad wszystkim czuwał koordynator pani Dorota Wojewodzic, przy wsparciu pani Katarzyny Mużydło. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że wśród nas jest tylu pasjonatów matematyki. Już dziś zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole