Home » Bez kategorii » Zabawy edukacyjne w nowo powstałej świetlicy szkolnej

Zabawy edukacyjne w nowo powstałej świetlicy szkolnej

Nauka to nie tylko książki, ale również zabawa. Przekonali się o tym niejednokrotnie uczniowie klasy 1b, którzy wzięli udział w zabawach edukacyjnych w nowo powstałej świetlicy szkolnej. Były zabawy ruchowe integrujące grupę. Zabawy z sylabami doskonalące umiejętność czytania, spostrzegawczość, zabawy sensoryczne z piaskiem kinetycznym oraz stołem podświetlanym. Nie brakowało kreatywności ze strony uczniów, o czym świadczą zdjęcia. Zabawa była wspaniała.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole