Home » Bez kategorii » Zbiórka na rzecz pomocy Ukrainie

Zbiórka na rzecz pomocy Ukrainie

Zapraszamy do udziału w drugiej zbiórce na rzecz pomocy Ukrainie. Tym razem zbieramy konkretne rzeczy- artykuły spożywcze. Szczegóły znajdziecie na plakacie oraz plakatach przy wejściu do szkoły. Wojna na Ukrainie trwa już od dłuższego czasu, coraz więcej ludzi głoduje. Tak wygląda sytuacja w jednej z dzielnic Charkowa- Saltivce. To tam z pomocą humanitarną dotarła ekipa z fundacji Historia Vita, która odbierze od nas zebrane dary i dostarczy bezpośrednio na Ukrainę.

Liczymy na Wasze zaangażowanie : )

Wolontariat i Samorząd Uczniowski

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole