Home » Bez kategorii » Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu

Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu

Dzisiaj, tj. 24 października, do schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu, działającego pod egidą Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt – Animals, przekazane zostały dary zebrane wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach. Akcje przeprowadziliśmy w dniach 7-18 października. Wśród darczyńców znalazło się 85 uczniów naszej szkoły, w tym 19 uczniów z klas I-III. Do akcji przyłączyło się również dziewięcioro dzieci z oddziału przedszkolnego:). Po raz kolejny mogliśmy liczyć na Waszą życzliwość i wsparcie. Zebraliśmy duże ilości karmy suchej i mokrej dla psów oraz kotów, żwirek, zabawki dla zwierząt, smycze, środki czystości, rękawice, gąbki, worki, ręczniki papierowe. Przekazaliśmy również ręczniki i koce, które posłużą do ocieplenia legowisk dla zwierząt. Wszystkie produkty i rzeczy spakowane zostały przez uczniów działających w grupie wolontariatu. Efekt obejrzyjcie sami na załączonych zdjęciach. W imieniu pracowników schroniska oraz organizatorów akcji serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, dzięki którym zwierzęta łatwiej przetrwają okres zimowy. Liczymy na Waszą pomoc również w przyszłym roku.

                   Organizatorzy zbiórki: J.Kozak, A. Bogunia

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole