Home » Bez kategorii » ZBIÓRKA STARYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

ZBIÓRKA STARYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Stare telefony komórkowe nie muszą zalegać w Twoim domu czy biurze. Warto je przekazać Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej SALVATTI.pl. Sprawne aparaty znajdują kupców na rynku wtórnym, a z tych, które nie nadają się do użycia odzyskiwane są cenne surowce. Fundusze uzyskane w ten sposób przeznaczone są dla ludzi potrzebujących pomocy w krajach misyjnych. Misjonarze w Afryce uczą dzieci pisać i czytać, w Ameryce Południowej wspierają domy dla dzieci ulicy a na Ukrainie wspomagają rodzinny dom dziecka.
PAMIĘTAJ: KAŻDA KOMÓRKA TO KONKRETNA POMOC DLA MISJI I LUDZI UBOGICH W KRAJACH MISYJNYCH, A JEDNOCZEŚNIE OCHRONA ŚRODOWISKA!
Fundację interesuje nawet najstarszy model telefonu. Dobrze, jeśli jest sprawny i ma baterię, ale to nie jest konieczne. Jeśli to możliwe usuń dane osobiste: adresy, smsy, notatki.
Telefony przynosimy do końca listopada.
Pozostawiamy je u wolontariuszek, które będą dyżurować codziennie od godz. 7.40 przy drzwiach wejściowych. Przekazanie telefonu należy potwierdzić na liście zbiórki.

Iwona Bzowska