Dziś, w świątecznej atmosferze, wręczono uczniom nagrody za zajęcie wysokich miejsc w konkursach gminnych, szkolnych oraz za udział w różnych społecznych akcjach. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do licznego udziału w kolejnych akcjach.
Samorząd Uczniowski złożył także życzenia świąteczne wszystkim pracownikom szkoły.
Wesołych Świąt.

















