Dnia 16 października 2025r.

w naszej szkole odbył się apel pt. „Święty Jan Paweł II. Prorok nadziei” przygotowany przez uczniów klasy 7b pod opieką Klaudii Stando, Rafała Kasperka, Renaty Kuzi ????

Podczas uroczystości uczniowie przypomnieli postacie papieży, które swoim życiem i działaniem niosły ludziom nadzieję, wiarę i dobro. W programie znalazły się wiersze, pieśni oraz krótkie scenki ukazujące, że każdy człowiek może być ,,prorokiem nadziei” w codziennym życiu.

Apel miał refleksyjny, ale również optymistyczny charakter. Skłonił nas do zastanowienia się nad tym, jak ważne są wiara, miłość i wzajemna pomoc. Aby nie tracić nadziei i starać się czynić dobro każdego dnia. Występ zakończył się gromkimi brawami dla wszystkich uczestników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole