Home » Bez kategorii » Akademia Małego Wadowiczanina

Akademia Małego Wadowiczanina

W roku szkolnym 2017/18 klasa IIIa bierze udział w projekcie Wadowickiej Biblioteki Publicznej „Akademia Małego Wadowiczanina”. Na zajęciach uczniowie poszerzają swoją wiedzę z zakresu edukacji regionalnej. 14.11.2017 r. odbyło się już drugie spotkanie. Tym razem uczniowie wzięli udział w zajęciach pt.: „ Źródła wiedzy o Wadowicach”.

                                                                                                                                             Alicja Krupnik

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole