Home » Bez kategorii » Apel porządkowo-wychowawczy klas 0-3

Apel porządkowo-wychowawczy klas 0-3

W piątek 15 grudnia klasy 0-3 uczestniczyły w apelu porządkowo-wychowawczym. Uczennice klasy 3b przedstawiły wszystkim uczestnikom nowy regulamin korzystania z sal lekcyjnych. Rozdano także nagrody dzieciom, które wzięły udział w konkursach:  „Ozdoba Świąteczna”, „Mój najpiękniejszy, najciekawszy różaniec”. Laureaci otrzymali piękne dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali uczniowie drobne upominki i cukierki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

 

Opracowanie: Agnieszka Bogunia

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole