09.05.2025 r. odbył się apel porządkowy poświęcony poszanowaniu mienia szkolnego. Apel poprzedzony był pogadankami przeprowadzonymi w czasie lekcji wychowawczych i plastyki. Uczniowie przygotowali plakaty o tej tematyce. Prace zaprezentowano w czasie apelu. Zwrócono uwagę na zapis w Statucie Szkoły ,dotyczący obowiązków ucznia -dbanie o własne i cudze zdrowie ,własne dobro, ład i porządek. Podczas apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zapoznali wszystkich z krótką historią naszej szkoły .














