Home » Bez kategorii » Apel wychowawczy 5a

Apel wychowawczy 5a

Apel wychowawczy w dniu 6 czerwca poświęcony był dwóm ważnym sprawom dla społeczności szkolnej. Najpierw klasa 5a przedstawiła apel na temat dobrego wychowania, w czasie którego przypomniała, jak zachowuje się człowiek kulturalny, jakich słów używa i o czym nie zapomina. Następnie na scenie zaprezentowali się kandydaci w wyborach do Samorządu Uczniowskiego na rok 2023/24. Opiekun Samorządu p. Iwona Filek wyjaśniła uczniom zasady głosowania i zachęciła do wzięcia udziału w wyborach. ????️

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole