Home » Bez kategorii » APEL Z OKACJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

APEL Z OKACJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

W dniu 30 kwietnia 2018 uczniowie klas 6, 7 oraz gimnazjaliści uczestniczyli w apelu z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja, przygotowanym przez klasy 5B oraz 7A. Apel okazał się wspaniałą lekcją historii Polski oraz patriotyzmu. Najważniejsze informacji historyczne przeplatane były recytacją wierszy patriotycznych, a w tle wyświetlana była prezentacja multimednialna. Apel zakończył się pięknym wykonianie piosenki Marka Grechuty „Ojczyzna”.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole