Home » Bez kategorii » Autorski teledysk „Spring is here”

Autorski teledysk „Spring is here”

⭐Uwaga premiera!⭐ Przedstawiamy teledysk do piosenki pt. „Spring is here” nagrany wspólnie ze szkołami partnerskimi w projekcie Erasmus+ pn. „European Cultural Heritage out of the classrooms – E.C.H.O”. ? Naszą szkołę reprezentowali najmłodsi artyści z zerówki oraz ich starsi koledzy z klasy 5a. Żywiołowe wykonanie piosenki oraz rozpierającą dzieciaki energię warto podziwiać do samego końca nagrania. ?? Zapraszamy!

Przygotowanie: Iwona Majkowska – Kochan, Daria Gliwa

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole