Home » Bez kategorii » Zimowa Szkoła 2019 :) przeżyjmy to jeszcze raz!

Zimowa Szkoła 2019 :) przeżyjmy to jeszcze raz!

W dniach 7-11.01.2019 56 uczniów z klas: 4, 5 i 6 naszej szkoły wyjechało na tak zwaną  ZIMOWĄ SZKOŁĘ.  Naszą bazą noclegową był pensjonat „Giewont” z pięknym widokiem na Tatry, położony w  malowniczej miejscowości Murzasichle. Było naprawdę biało, gdyż Murzasichle przywitało nas pięknymi zimowymi krajobrazami z mnóstwem śniegu.

Codziennie dojeżdżaliśmy  do stacji narciarskiej Małe Ciche, gdzie dzieci podzielone na grupy zaawansowania doskonaliły jazdę na nartach i snowboardzie, pod opieką sympatycznych i doświadczonych instruktorów.  Oprócz zajęć na stoku uczniowie mieli okazję skorzystać z basenu znajdującego się w pensjonacie, brali udział w turnieju wiedzy „Jeden z dziesięciu” i konkursie karaoke.

Nauczyciele opiekujący się tą grupą prowadzili także zajęcia z wybranych przedmiotów szkolnych (język polski, matematyka, język angielski, historia, przyroda, plastyka). Organizowane były spacery po okolicy, gdyż pogoda i  piękne widoki zachęcały również do takiej aktywności. W czwartek wieczorem odbyło się uroczyste wręczenie medali dla wszystkich uczestników oraz dyskoteka.

Po pięciu intensywnych dniach wszyscy wrócili do domu uśmiechnięci i zadowoleni, z nowymi umiejętnościami i całą masą wrażeń i wspomnień.  Więcej zdjęć na stronach: 

 

https://www.facebook.com/TenisNartyMultisports/

https://photos.app.goo.gl/8qYnXuPzAedjE5dq5/

                                                      Paweł Supron

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole