Home » Bez kategorii » BIAŁA SZKOŁA W MAŁEM CICHEM

BIAŁA SZKOŁA W MAŁEM CICHEM

Od 2.01. do 6.01.2018 r. uczniowie z klas czwartych i piątych zgłębiali tajniki jazdy na nartach w urokliwej tatrzańskiej miejscowości – Małe Ciche. Śniegu na stoku nie brakowało, więc w trzech grupach (w zależności od stopnia zaawansowania) pod okiem wspaniałych instruktorów ćwiczyliśmy skręty, ślizgi i umiejętność korzystania z wyciągów.  Chociaż ze stoku wracaliśmy zmęczeni, chętnie uczestniczyliśmy w lekcjach języka angielskiego, polskiego, matematyki, przyrody i historii, które odbywały się  w przestronnej sali kominkowej. W czasie Białej Szkoły nie brakowało wieczornych atrakcji: stanęliśmy w szranki w turnieju „Jeden z dziesięciu”, piekliśmy kiełbaski  na ognisku,  tańczyliśmy na dyskotece.   

Na olimpiadę zimową do Korei w tym roku jeszcze  się  nie wybieramy, ale kto wie,  może na następną……., wszak apetyt rośnie w miarę jedzenia, a  instruktorzy stwierdzili, że kilka perełek narciarstwa w naszej szkole odkryli 😉

Maria Skrzypczak-Płaszczyca, Paweł Supron

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole