Home » Bez kategorii » „Co wiem o Wadowicach i okolicy?”

„Co wiem o Wadowicach i okolicy?”

Kamil Orkisz, Rafał Pytel, Kewin Ślusarz z klasy 7a reprezentowali naszą szkołę w VI Międzyszkolnym Konkursie Regionalnym „Co wiem o Wadowicach i okolicy?”. Konkurs odbył się 23 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Wadowicach. Uczniowie zmagali się z ośmioma zadaniami. Dotyczyły: historii Wadowic, zabytków i zasłużonych dla regionu osób, w tym Karola Wojtyły. Dwie konkurencje nawiązywały do niedawnej 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

                     Małgorzata Opyrchał – Żak

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole