Jeżeli myślimy o polskiej kuchni, to oczywiście stawiamy na pierogi z owocami!
Uczniowie naszej szkoły oraz hiszpańscy goście zmierzyli się w Kuchcikowie z trudną sztuką wyrabiania, wałkowania i lepienia ciasta, aby po ugotowaniu degustować efekty własnej pracy. Całość dopełniły wykonane przez uczniów desery w zaskakującej formie słodkiej doniczki!
Prowadzenie warsztatów: Joanna Wojnowska
Opiekunowie:
Iwona Majkowska-Kochan
Monika Dudek











