Wspólna wizyta uczniów naszej szkoły oraz gości z Hiszpanii w Skansenie w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej – to okazja, aby „przenieść się w czasie” i zobaczyć, jak żyli mieszkańcy podbeskidzkich wsi w ubiegłych stuleciach. To także wspaniałe miejsce na posmakowanie lokalnych przysmaków, plener fotograficzny i wspólną zabawę.
Opiekunowie:
Iwona Majkowska-Kochan
Monika Dudek
#Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej











