Home » Bez kategorii » „Dziećmi jesteśmy, swoje prawa (i obowiązki) mamy i o nich Wam dziś opowiadamy”

„Dziećmi jesteśmy, swoje prawa (i obowiązki) mamy i o nich Wam dziś opowiadamy”

21 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Wadowicach odbyła się konferencja „Dziećmi jesteśmy, swoje prawa (i obowiązki) mamy i o nich Wam dziś opowiadamy”. Podczas konferencji rozdano nagrody w konkursach „Dziećmi jesteśmy, swoje prawa (i obowiązki) mamy i o nich dzisiaj Wam opowiadamy” oraz „Każde dziecko jest zdolne”. Uczennica naszej szkoły Lena Zacharska zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym w kategorii klas I-III. GRATULUJEMY!!!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole