Home » Bez kategorii » Dziel się uśmiechem – realizacja programu

Dziel się uśmiechem – realizacja programu

Uczniowie Naszej Szkoły realizowali program – Dziel się uśmiechem. Program jest rekomendowany przez PCK oraz Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej. Podczas zajęć uczniowie poznali zasady prawidłowej higieny jamy ustnej a także dowiedzieli się jak zapobiegać próchnicy w 4 krokach. Zajęcia były prowadzone z dziećmi uczęszczającymi na świetlicę oraz na lekcjach zastępczych w kl III a oraz w II b. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach.

Teresa Malczyk

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole