Home » Bez kategorii » Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

6 lutego 2024 roku czyli w miniony wtorek obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Bezpieczny Internet dla wszystkich”. Hasło to ma na celu zwrócenie uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom sieci, bez względu na ich wiek, pochodzenie czy miejsce zamieszkania. Uczniowie są świadomi, że każdy może korzystać z Internetu bez obaw o swoje bezpieczeństwo i prywatność.

Nasza szkoła wzięła udział w obchodach zgłaszając inicjatywę, uczestnicząc w zajęciach edukacyjnych i tworząc materiały edukacyjne.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole