Home » Bez kategorii » Dzień św. Patryka

Dzień św. Patryka

Dzień św. Patryka – patrona Irlandii – przyszło nam w tym roku celebrować w sposób nietypowy dla tego dnia. Nie znaczy to jednak, że zapomnieliśmy o święcie Zielonej Wyspy. Uczniowie klas 5b, 6a i 6c wykonali w domach plakaty prezentujące najciekawsze informacje i elementy graficzne kojarzące się z Irlandią. Skoro pracujemy zdalnie, wszystkie prace zostały przesłane poprzez media społecznościowe i umieszczone w cyfrowej książce znajdującej się u dołu posta. Wierzę jednak, że po powrocie do szkoły ozdobią ściany sal językowych.
Zapraszam do oglądania i podziwiania inwencji uczniów (materiał otwiera się tak jak książka, po naciśnięciu brzegu stron).
PS. Wszystkim rodzicom dziękuję za zaangażowanie i pomoc w przesyłaniu zdjęć.
Iwona Majkowska – Kochan

https://www.storyjumper.com/book/read/80314835/Irlandia

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole