Home » Bez kategorii » Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej nr 2

Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej nr 2

W dniu 22 kwietnia uczniowie szkoły uczcili Dzień Ziemi paradą ulicami Wadowic. Celem akcji było promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Dzieci z klas 0-3 przemaszerowały wraz z opiekunami niosąc proekologiczne transparenty, baloniki i wykrzykując hasła zachęcające do dbania o naszą planetę Ziemię. Ze względu na udział w przemarszu naszych przyjaciół z Ukrainy, którzy od niedawna tworzą z nami społeczność szkolną, słyszano hasła nie tylko w języku polskim, ale także angielskim i ukraińskim.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole