Home » Bez kategorii » English Special Days

English Special Days

Koniec października to zwykle czas „strrrrrraaaasznych lekcji”, a to dlatego, że zbliża się Halloween. Na zajęciach innowacyjnych z języka angielskiego oraz rozwijających kreatywność, na których realizowany jest Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „English Special Days ” omawiano jak celebruje się Święto Zmarłych na świecie. Uczniowie wybrali się w wirtualną podróż do Irlandii, Stanów Zjednoczonych, a nawet Meksyku. Skupiono się głównie na krajach anglosaskich, gdzie obchodzi się Halloween. Uczniowie mieli okazję oglądnąć film edukacyjny na temat tego święta, uzupełnić karty pracy z symbolami i zakodowanym rysunkiem, rozwiązać Halloweenowe quizy, zatańczyć w rytm piosenki The Skeleton dance, a także wziąć udział w zabawie „”Poke the Pumpkin”. Szczęściarze wylosowali słodycze?, inni zadanie do wykonania. Nagrodą za aktywny udział w zajęciach były duszki? z niespodzianką ?

Agnieszka Bogunia

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole